| HappyKiddd a întrebat:

Hello TPU! Am si eu o intrebare: Daca vreau sa ma uit la un film 3D la tv imi trebuie ochelari 3D? stiu ca la cinema trebuie ochelari dar acasa? Funda pentru cel mai corect raspuns!(scuze de categorie)

4 răspunsuri:
| Dania19 a răspuns:

Logic ca iti trebuiehee hee si eu m-am uitat la niste imagini 3D pe calculator si mi-a trebuit ochelari happy

| HappyKiddd explică (pentru Dania19):

Pai de asta am intrebat! Unii imi spun ca nu-mi trebuie, iar altii ca imi trebuie! Nu mai stiu ce sa cred! Daca mi-ar trebui de unde sa fac rost? De la magazinele cu reviste si ziare oare sunt? Tu de unde i-ai luat?

| Dania19 a răspuns (pentru HappyKiddd):

Eu mi-am cumparat acum un an... au fost impreuna cu o revista happy incearca poate gasesti happy

| HappyKiddd explică (pentru Dania19):

Ms atunci~!