| Georgianaax a întrebat:

Hello TPU. din pacate, am inca varianta "veche" a facebook-ului( adica nu apare in stanga lista aceea cu prietenii online, iar mesajele, prietenii noi si notificarile apar inca in stanga sus) cum pot sa am varianta noua? help!

2 răspunsuri:
| BlackAngel33 a răspuns:

Da click pe stefuta pe care dai atunci can vrei sa te deconectezi. Ultima optiune/setare este aplica noul design. Da click pe ea. Iti va aparea un mesaj care te va intreba daca esti sigura ca asta vrei sa faci. Apesi pe da si gata.

| Georgianaax explică (pentru BlackAngel33):

Nu am nicio optiune aplica noul design