| RockLife99 a întrebat:

Hello TPU.happy Peste 2 saptamani imi iau telefon si nu stiu ce sa aleg dintre un Allview a5 smiley si un Allview a5 duo. Am nevoie de ajutor sa aleg (imi puteti spune si de ce sa aleg acel telefon? ) Funda celui mai detaliat raspunswinking

Răspuns Câştigător
| SimonaSimona01 a răspuns:

Allview a5 smiley- are un design elegant, are doua camere foto de 3G love struck love struck, este un telefon dual SIM, memoria flash este de 4 GB, pornesc repede, paginile web se incarca rapid si jocurile ruleaza fluent, totul cu un consum redus de energie, pentru ca telefonul tau vine la pachet cu trei capace in culori vii si Bateria telefonului rezista pana la 8 ore in conditii de functionare continua.