| ea_6764 a întrebat:

Hello TPU. Stie careva cam cat ar costa un bilet de tren (acceleratul) din Ramnicu-Valcea pana la Constanta? Tinadu'se cont ca suntem elevi si sunt unele reduceri. Funda love struck

2 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Nu este tren din ramnicu-valcea pana in constanta direct. este cu oprire la bucuresti de unde schimbi trenul. pana la buc, ii 65 lei iar din bucuresti in constanta e 28. daca vrei verifica si tu pe www.mersultrenurilor.ro

| oraNgel112 a răspuns:

Www.mersultrenurilor.ro ai acolo tot ce iti trebuie;) Succes