| ChrissBeibii a întrebat:

Hello TPU! vreau si eu daca se poate niste statusuri frumoase si originale pentru fete, dar nu de pe google ca le am pe toate. pup:*:*:*:*happy

1 răspuns:
| AramyHana a răspuns:

Iti pot dau eu happy :1) Sunt o simpla fata ca oricine si as vrea sa ma pot plimba peste tot fara nici o grija, as vrea sa pot iubi mereu, as vrea sa am propiul stil, as vrea sa sa te pot iubi, as vrea sa pot spune cele 2 cuvinte: "Te iubesc" dar nu pot pentru ca deocamdata imi creez propiul viitor. 2) Ma plimb pe starda ca oricine.Merg in excursi ca si tine.Dar ma uit in lund si-mi dau seama ce prieteni buni am si imi dau seama ca ei au fost acolo mereu si realizez ca ei sunt cu mine mereu.Imi dau seama de ceva ce trebuia sa vad de mult si anume ca am prieteni atat de buni. 3)Am tot ce imi trebuie, ba chiar mai mult dar totusi nimic din ce am nu inseamna nimic fara tine aici.Realizez ca-i mai bine sa te am pe tine decat ori ce bogatie cam atatea deocamdata daca mai vrei spune-mi ca mai stiu happy