| anonim_4396 a întrebat:

Hello. Va spun de acum poate o sa par super extra penibila si imi cer scuze dinainte, dar chiar vreau sa stiu happy

Deci. In fiecare an[ cateodata tine mai mult ] am o obsesie, pentru un artist, sau o artista, sau o trupa. Nu pot sta un minut fara sa ii ascult melodiile sau sa ma uit la poza lor. Imediat ce scap de una, apuc alta. Si de fiecare data asta se intampla cand nu ma astept, si mereu, prima data spun :nu imi place! nu inteleg de ce ii/o/il iubeste toata lumea!" si nu sunt deloc interesata, dar apoi imi plac melodiile, apoi cum arata, apoi povestea lor, apoi devin obsedata straight face
Si mi-am propus ca asta sa fie ultima data cand sunt obsedata de ceva!
Vreau sa stiu, asta mi se intampla doar mie, sau si voua? vi sà intamplat ceva asemanator?
Si imi cer scuze inca o data pentru cat de penibila am fost, nu stiu exact in ce masura dar e clar ca am fost foarte penibila, dar altfel nu stiu cum sa ma exprim ca sa ma si intelegeti.
Multumesc :*

2 răspunsuri:
| IgoToHellForThis a răspuns:

rolling on the floor) Nu ai fost penibila chiar de loc unii chiar sunt penibili si nu isi dau seama -_-.Deci m-am regasit perfect in povestea ta eu de obicei ma atasez de trupe asa si spun ca o sa ascult toata viata mea trupa aia si ma obsedeaza membrii ei mai ales cei principali ascult nu'mai melodiile trupei acelea si devin OBSEDATA inepe sa imi placa ce le place lor imi umplu peretii cu postere si tot asa si dureaza cam un an O_O.Si acum se intampla again devin bosedata de Linkin Park. Poate e normal? :S zic si eu.Sau suntem noi mai altfel thinking Oricum stiu cum e si nu credeam ca mai exista o persoana asa :]

| anonim_4396 explică (pentru IgoToHellForThis):

Nici eu. Stii, poate e momentul ''adolescentei''
Poate noi, la varsta asta ne pasioneaza muzica si tot ce tine de ea si avem idoli, atat de mult ii adoram incat sa 'nu putem traii fara ei''
Multumesc de raspuns:*