| PikySs a întrebat:

HellOoo >TPU!:"

am si eu nevoie d o parere, a cuiva care stie!

cand fumezi cum este mai bine sa tragi? direct in piept sau intai in gura si dupa aia in piept.big grin?

eu una, m`am obisnuit sa trag intai in gura si apoi in piept, si daca trag direct, ma ustura gatul...worried...este bine cum procedez? sau trebuie`sa ma obisnuiesc sa trag direct?batting eyelashes

as vrea si eu un sfat cum este mai bine sa >fac...:".[ fara gen:"lasa. te de fumat".big grin va rog ]

multumesc anticipat!:*

4 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Praf

| MusicMakesmeSmile a răspuns:

Eu trag in gura...si dupa aia in piept si nu am nici o problema adica nu ma ustura gatul sau ceva...

| DanteInferno a răspuns:

Mda...nu ma pot abtine...cel mai bine este sa te lasi de fumat ca nu iti aduce nici un folos,dar cum nu iti dai seama am sa iti dau sfatul cerut:

tragi in gura nu direct in piept... daca tragi in gura si apoi in piept beneficiezi de toata senzatia fumatului, tot fumul din gura iti intra in plamani, daca tragi direct in piept mai risti si sa te ineci sau sa iti iasa fumul pe nas sau cine stie pe unde...asta este parerea mea, nu stiu cine ar putea sa zica ca este mai bine direct in piept

| Omulrational a răspuns:

Nu o sa zic ''lasa-te de fumat'',nu, nu, nu.Trage cat mai mult,dar cat mai mult posibil,sa simti ca tragi,cu de toate,cu tigari cu droguri totul e bine venit,e foarte bun nu asculta ce zic prostii, fumeaza ca o sa fi foarte sanatos daca fumezi, hai acum la o tigara...
*ironic off