| natsumi346 a întrebat:

Helo
e posibil sa se inchida scolile daca viscolul tine pana luni?
e cod portocaliu de ninsori si viscol aproape cod rosu.
e absurd daca ne pune sa mergem prin zapada si viscol
eu de exemplu sunt pregatita de zapada dar o sa merg cam greu prin viscol

Răspuns Câştigător
| 6Anonim9 a răspuns:

Esti pregatita sa stai acasa? Buuun! Acasa stati, norocosilor. In Crisana e doar frig si oleaca de zapada. La noi niciodata nu s-au suspendat orele pe motiv meteorologic. sad

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde, daca se opreste duminica, s-ar pute aca luni sa mergeti la scoala!

| vocea a răspuns:

Scoliile se inchid daca guvernul da cod galben sau rosu de ninsori, dar hai sa fim seriosi eu mergeam la scoala cand iarna era iarna si zapada pana la brau, nu cred ca va inchide pentru cateva zile de ninsoare.

| deeeaqq a răspuns:

Nuuj și nu-mi pasă.
Totuși, sper să nu se închidă

| Desireღ a răspuns (pentru deeeaqq):

Degeaba speri, luni și marți stai acasă...

| deeeaqq a răspuns (pentru Desireღ):

Să vezi ce recuperare pe noi :'c

| FaraNumePls a răspuns:

Buna, dacă continuă este posibil, dar n-aș crede că o să continue chiar așa de rău, dar ar fi bine pentru voi școlarii happy

| Creepygirl2002 a răspuns:

Depinde de unde esti? Si eu cred ca ar trebui sa se inchida.Stiu ca o sa tina pana duminica dar e deja multa zapada si gheata.

| Matei0123 a răspuns:

Sper din suflet sa se inchida