| wella123456789 a întrebat:

Heloo! Vreau sa ma duc sa vizitez o facultate din Bucuresti pentru mai multe informatii despre ea si nu stiu exact unde sa ma duc ...adica fix la facultate sau la rectorat?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La facultate ar fi suficient.
Dar vizita unei singure persoane este mai greu aprobată în zilele obișnuite. Să te interesezi dacă instituția nu are o zi pe an, ziua porților deschise.
De asemenea, vizita unui grup este aprobată mai ușor.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La secretariatul facultatii care te intereseaza!
De acolo obtii toate informatiile pe care le doresti, inclusiv accesul in facultate.