| NyCoLeTaaa a întrebat:

Helooo... TPU, cum pot sa incarc un videoclip pe youtube? (mi-am facut recent cont) fundita

Răspuns Câştigător
| Puf0sheniieee a răspuns:

Paii : cum intri pe youtube `in dreapta dupa search scriee Browse si dupaiaa Upload...dai pe Upload
Dupaia o sa vezi o casuta, si in ea e ceva galben si scrie Upload video si dai acoloo :* iar, apoi selectezi ce vrei tu sa bagi pe youtube din pc love struck ( DAR trebuie sa fii logataa ) : x sperr sa te ajutee : ) daca nu te descurci scrie`mi id-ul tau prin mesaj si`ti spun eu mai multeee!

| senzzuall a răspuns (pentru Puf0sheniieee):

Puf0sheniieee te rog ajuta.ma si pe mine sa incarc un videoclip pe youtube dar vreau sa pun poze cum mine si cu pretenu meu te rog ajutati.ma si pe mine cu nu stiu cm sa fac...

| Puf0sheniieee a răspuns (pentru senzzuall):

Pai. ai videoclipu `cu tine si prietenu tau facut?

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Intra pe youtube, ai grija sa fii logat, apoi apasa butonul "upload" de langa bara de cautare. Apoi urmeaza pasii de acolo. E simpluhappy

| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

Ai spus ca dai funditza...nu vad pe nimeni sa o aiba