| username_8290 a întrebat:

Help! acum m`am inregistrat pe lady popular si nu stiu crae e scopu si ce trebuie sa fac. vreau si eu cateva ponturi.

p. s cum schimb hainele tipei`?

fundita pentru cele mai multe trucuri si regulile jocului

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la inceput ai o suma de bani si pentru a trece la niv 1 trebuie sa faci sarcinile lor(domisoara mea->scopuri)! Pt a avea mai multi bani este necesar sa te angajezi, dar iti trebuie un IQ mare si il poti creste jucand mini-jocuri! Apoi te poti angaja, iti poti inchiria/cumpara un apartament si il poti amenaja asa cum vrei tu!
Daca vrei sa ii schimi hainele poti face asta doar intrand in Mall si cumparand haine, apoi te duci la Garderopa si le imbraci!
Poti sa faci baie, sa mananci, sa dansezi, sa ai un iubit(care iti aduce o suma de bani in fiecare zi:X), sa faci fitness si pentru a arata mai bine poti sa mergi la terapeut sa te opereze(fericire->terapeut)!
Iti poti cumpara chiar si un animal de casa cu care poti sa te joci!
Mult succes!(fundita?smug:X)