| AmphetamineGirl a întrebat:

HELP! Azi nu prea am mancat(de dimineata si ff putin la pranz) iar acum ma doare stomacul fff tare, am temperatura si o stare de ameteala.Am incercat sa mananc dar mi se face rau! Ce pot sa fac sa-mi treaca?puppy dog eyes (nu vreau medicamente)

5 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Daca refuzi medicamentele. o solutie buna ar fi sa. ti pui apa calda intr-un bidon si s-o asezi pe burta.nu stiu sa te masezi usor pe stoamachappy
Poate fi vorba de o raceala, asa ca ai grija!:*

| forever4you a răspuns:

Mooama aceleasi simtome le-am avut si eu si stii ce aveam... fluturasii in stomacbig grin eram indragostita nu am putut dormi, manca nimic deci ori esti indragostita ca mine ori nu stiu incearca sa-i spui mamei tale... sper sa te faci binekiss

| kindness a răspuns:

Cand ti se intampla asta fa asa : in primul rand respecta orele de masa : mananca de cel putin 3 ori pe zi; probabil ca ameteala se datoreaza faptului ca nu ai mancat si ai fost obosita; tu fumezi? sper sa nu ` dar daca fumezi ar trebui sa stii ca acest lucru duce la oboseala si la ametelile talewinking temperatura se datoreaza faptului ca ai facut o raceala si asta nu e bine; ai stat in frig? ai avut picioarele inghetate?; stai la caldura, bea un ceai cald, mananca sanatos si uitate la televizor ( nu uita de invatat si de teme laughing) pa pa

| soare a răspuns:

Puneti un prosop cu otet pe frunte asta pnt temperatura si cu mancatu n-ai ce face decat sa mananci maine dimineata da sa manaci bine

| Detanatar a răspuns:

Poate fi vorba de vreo afectiune a pancreasului insotita de gripa sau invers.Incearca sa treci la o usoara dieta, azi ai putea sa nu mananci defel si o sa vezi cum va evolua starea ta miine.