| cici96 a întrebat:

Help! ce as putea sa imi iau de mancare la scoala ca sa nu ma ingras? de obicei imi iau un mar [dar e putin]. covrigii si eugeniile ingrasa? ce as putea sa imi iau? raspuns repede!

3 răspunsuri:
| brunetzik07102011 a răspuns:

Ai putea incerca grefe, portocale, pere....in general astea nu se depun...si din cate stiu grefele ajuta la arderea grasimilor:*::*:*

| ALSI a răspuns:

Poti sa mananci grisine.

| Shinobi a răspuns:

Covrigii si eugeniile ingrasa daca mananci 7 pachete deodata. Iti sugerez un iaurt semi degresat si un covrig simplu (nu cu zahar, vanilie, ciocolata, etc)