| Freaky a întrebat:

Help.Cum pun pe cineva la frati/surori pe facebook? funda happy

Răspuns Câştigător
| Nutella007 a răspuns:

Dai l profilu tau de facebook, dai la informatii. dupa.la,, adauga informatii despre educatie si locul de munca", iti arata in stanga relatii si dai click acolo sh ai familie sh setezi(frati/surori/fiu,...)sh numele luiwinkingsh daj are facebook, prietenii til pot vedeawinking... funda?

1 răspuns:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Dai la profilul tau de facebook, dai la informatii la, adauga informatii despre educatie si locul de munca, iti arata in stanga relatii si dai click acolo si ai familie si setezi.