| SweetGirly a întrebat:

Help dau funda cine rapunde cel mai repede : cum imi pot debloca contul de facebook cand imi scrie cv de genu cand incerc sa ma loghez :,, your account is disabled,,? plzzzz repede

3 răspunsuri:
| dalmma a răspuns:

Odata ce ai intrat pe contul tau de facebook in dreapta sus pune "Contul meu"

-Apoi click stanga pe "Setarile contului

-Dai pagina mai jos pana unde scrie "Dezactiveaza contul". funda? happy

| SweetGirly explică:

Dar eu vreau sami deblochez contul nu sal blochez.pentru ca am incercat sa intru astazi si mi-a scris cand imi puneam emailul si parola cv de genu,, your account has pe disabled,,... adica e blocat si nu mai pot intra pe el! dar oricum.mersi pentru ajutor.

| iuliasatmari a răspuns:

Pai trebuie sa iti dea ceva optiuni.nu iti mai scrie nimic?