| qweer a întrebat:

Help! Deci am o cartela de memorie si am folosit-o mult bine totul frumos cateva zile, mai exact 2 zile...sad deci cum spuneam am folosit-o frumos si bine... azi am bagat la incarcat telefonul, sa incarcat, l-am scos de la incarcat, am inregistrat cu el ceva si am incercat sa intru in cartela dee memorie, {mentionez ca aveam multe pose si multe melodi super } imi zicea ca nu merge ca trebuie sa fac nu stiu` ce-am facut si am observat ca nu aveam decat 2 linioare la semnal >= gata sa umplut ::::incerc iar si mi se blocheaza telefonul` il inchid il deschid iar cand vreau a intru iar in cartela de memorie mi se deschide perfect normal numai ca nu mai aveam aceleas fisiere si am neaaparata nevoie de ajutor """ este urgent promit vot si funtitza celui care ma ajuta :* plzzzzsad help me crying broken heart

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Incearca sa bagi cartela intr-un card reader si sa copiezi continutul in PC, apoi sa o pui la loc in telefon si sa o formatezi. Pe urma iti transferi inapoi fisierele din PC in telefon fie prin cablu de date fie prin bluetooth. Succes!