| Lucifer97 a întrebat:

HELP!
La mare, in Grecia sau Bulgaria, cele mai ieftine si convenabile sejururi, situri, oferte!
Mersi multwinking

4 răspunsuri:
| HaLoGeNNN a răspuns:

Sincer anul trecut am vost in Grecia la un hotel.Acolo nu prea era mancare...Adica dimineata aveai salam, oua, castravete si rosie, iar cu o saptamana in urma un coleg a fost pe alta insula (eu am mers pe Thassos) si zicea ca e la fel.Doar ca Grecia are cateva avantajuri: 1)Au cele mai bune plaje, poti sa vezi pesti prin apa, ca e limpede
2)Servesc mancare buna la taverne. Daca comanzi un peste iti pe langa el: salata de legume si de varza, lamie etc..si poate costa un asemenea menu 8Euro
Daca tot vrei in Grecia uite aici n hotel:http://www.booking.com/searchresults.en-gb.html?aid=303948; label=atenas-lSDO2C9CCR415yr1tzMJvQS36115087461%3Apl%3Ata%3Ap15%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg; sid=dc50108d1efaad64ee62be32759a0acc; dcid=4; city=-1106095; hyb_red=1; redirected_from_city=1; src=city
In Bulgaria e mult mai ''dragut'' ca sa zic asa decat in Grecia.Acum 2 ani am fost acolo si sa stii ca la toate hoteluile (ca am fost de 3 ori in Bulgaria la hoteluri diferite) am gasit dimineata 3 tipuri de oua, 3 tipuri de salam, de branza etc...Deci in Bulgaria ai ce sa mananci, doar ca in unele zone trebuie sa mergi pe jos pana pe plaja.Si acolo nu vezi nimic in apa ca nu e asa de limpede.Dar sunt valuri, cred ca de 1.50 a fost cel mai mare val cu aproximatie.Iar preturile sunt aproape ca in Romania doar ca in loc de Lei e Leva (banii bulgariilor)
Uite aici niste hotele cu Bulgaria:http://www.booking.com/country/bg.html?aid=303948; label=bg-6ooIUoz2og8SWH10*O3avgS31531434261:pl:ta:p15000:p2:ac:ap1t1:neg; ws=&gclid=CjwKEAjwuYOeBRCy3pLljpjDkDcSJAAhA4mtRUtDbiMf_lfJXtgjQv81DGZmrTwsqAcDjlpqpwkehBoCDvzw_wcB
Ti-am dat si hoteluri si sfaturi. Bafta! Si concediu placut!

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru HaLoGeNNN):

Preturile sunt ca in Romania, adica ma refer la tricouri, sepci, nu la hoteluri

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru HaLoGeNNN):

Scuze ca am scris gresit, ca m-am grabit

| dragutzu258 a răspuns:

In Grecia e mai fain iar in Bulgaria mai ieftin!