| anonim_4396 a întrebat:

Help!laughing Ma plictisesc la calculator...dati-mi si mie niste idei ce sa fac, nu neaparat la calculator... orice, funabig grin

1 răspuns:
| Mkz a răspuns:

Iesi cu prieteni/prietena la un suc/ bere depinde ce bati mai iesi la un fotbal, un tenis cu piciorul, o vatea ascunselea sunt destule, sticluta cu otrava, lapte acru, daca ai caine mai scoate-l la plimbare gasesti tu ce sa faci sunt destule, curse cu bicicleta sau daca nu doar plimbari in fiecare zi te relaxeaza(cel putin pe mine ma relaxeaza)