| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

HELP ME! Cum se pune poza de fundal (nu coperta) pe twitter?

2 răspunsuri:
| VintagePink a răspuns:

Alege o temă de aici http://www.totallylayouts.com/twitter/twitter-backgrounds/ şi apasă pe butonul albastru din dreptul temei. Baftă!

| robcos a răspuns:

Intri pe pagina principala de twitter, Pe bara de sus apare o rotita cu zimti nu stiu cum sa ai zic. oricum dai pe ia si dai setari.
In stanga iti apare o lista cu setari dar sa dai pe model. Acolo iti apar niste fundale si dai click pe oricare.
Bafta!