| mygirllady a întrebat:

Help me pls! Dau funda. Maine e ziua prietenului meu, si nu am nicio idee ce i-as putea face cadou. Nu mai stiu, de mos niculae i-am cumparat parfum, de craciun bluzita, ceas si-a cumparat cum cateva saptamani. Ce altceva as putea cumpara? Baiati ajutati-ma. si fetelor, voi ce cadou ati face?
Apropo, nu am bani de masina si altce chestii mari, scuter sau nu stiu ce prostii. Crek v-ati dat seama ce am vrut sa zic.Help me pls

5 răspunsuri:
| adelutza29 a răspuns:

Pai daca ii place fotbalul poti sa ii iei o minge sau niste adidasi sau un trening sau ce fel de preferinte are.

| Vali87 a răspuns:

Eu ma gandeam la un cadou simbolic, de exemplu un mic tablou mai deosebit asa cu o poza in care sunteti amandoi intr-un moment mai deosebit, singuri de preferat, banuiesc ca ai asa ceva si cu un mesaj pe spatele micului tablou un mesaj ceva care sa ii mearga la inima. Stiu ca timpul pana maine e prea scurt dar poate te tenteaza lucrul asta cu o alta ocazie.

| Bluemind112 a răspuns:

Cina nu big grin trebuie sa faca el asta de ziua ta big grin iai un aparat de ras bun, electric sau ceva pentru igiena big grin sau adidasi big grin

| mygirllady explică:

Ma gandeam la o cina romantica, o sticla de vin.multe lumanari.
are gaura in ureche.i-as putea lua un cercel finut si frumos.si un album foto...ce ziceti?

| Abssurd a răspuns:

Te-ai gandit la ceva personalizat.thinking Ceva la care atunci cand se uita sa se gandeasca la tine?