| Dana_8418 a întrebat:

HElPsad Mi-am scapat telefonul in apasad e lg cu touch :-s l-am scos pe moment l-am desfacut si l-am repornit si mergea da zicea ca nu am cartela in el acum l-am desfacut si l-am lasat la uscat...cartela merge in alt telefonstraight face...am sanse sa-si revina? please helpsad fundita

4 răspunsuri:
| Zuzy a răspuns:

Nu e bine sa il usuci cu feonu!
Lasa. l sa se usuce... scoate. i bateria tot.si cartela.
si lasa. l sa se usuce apoiu incearca din nou

| Zuzy a răspuns:

Ca sa stii prietena mea are tot Samsung si a patit exact acelasi lucru si nu e bine sa il usuci cu fionu` dar e alegerea ei.

| yonutz_1730 a răspuns:

Auzi eu am scapat Samsung galaxi in cada plina cu apa dar stii ce am facut l-am desfacut l-am uscat pikutz cu feonu si am bagat cartela bateria depinde de ce ai tot ce se putea lua jos de pe el am bagat in orez si l-am lasat 2 zile si merge ca nouu si in ziua de azi

| yonutz_1730 a răspuns:

Zuzy ce tel ai eu am Samsung galaxy touch cred ca ai auzit de el asa ca shhhh si nu cobii eu stiu cei zic la fata