| FataDeCiocolata a întrebat:

Help! NEEd more! Stiti cumva cat costa un bilet de tren de la Constanta pana la Bicaz(Cheile Bicazului ) Va rog, doar dca stiti sigur, ca nu vreau sa o incurc pe doamna diriginta, ca luna viitoare mergem in tabara acolos i mergem cu trenul, nu conteza la ce clasa, FUNDA! ♥

Răspuns Câştigător
| ionandreea97 a răspuns:

Da vezi selecteaza acolo reducere ca sunteti elevi si iesiti bine la pret

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E complicat tare... trebuie sa schimbati 3 trenuri si macar un autobuz. cel mai simplu inchiriati un autocar

| mihai69 a răspuns:

Cel mai bine apelați la o agenție de turism - veți beneficia și de o reducere de grup, și de alte facilități. Dar și contactarea directă a unei firme de transport interurban persoane poate da roade.

| ionandreea97 a răspuns:

Http://informaremt.cfrcalatori.ro/....../rute.aspx

Cauta aici. Direct nu e. Trebuie luat Constanta-Bucuresti si apoi Bucuresti Bacau, si de acolo luati tren sau microbuz pana la Bicaz. Am vazut ca vine in jur de 100-150 lei lei dar da click acolo pe pret si vezi. Personal ti-as recomanda varianta Bucuresti- Constanta, pe urma iei IR 1651 pana a marasesti si acolo schimbi cu IR 1657 pana la Bicaz. Cred ca e pozitia 4 de la ziua urmatoare pe pagina aia.