| funyartist a întrebat:

Help please va rog. Mult un sfat deci eu sunt cls a-viii a si m-am indragostit de proful de geografie de nu mai pot sa mi-l scot din cap pur si simplu mă gândesc numai la el si de la untimp el fiind un tip super funny ne face mereu sa radem si când spune o gluma se uita mereu la mine si imi zambeste. Nu merg răspunsurile gen: uita de el sau nu te mai gândi la el sau chesti de genul asta pentru eu am ore cu el in fiecare săptămâna deci normal ca o sa îl vad mereu pe holurile si in clasa etc. Ms mult PS:dau funda!

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Doresc sa stiu cam cati ani ai tu si cam cati ani are el.aflam diferenta de varsta, ne spui daca este insurat sau nu, daca nu e insurat poate are vreo iubita nu stiu ceva si el acolo.si aflam statutul lui social in mica parte.
Apoi te uiti putin la situatia ta, legatura cu parintii tai cum e si cam ce poti vb tu cu ei... oricum eu unul daca vrei un rasp mai concret de la mine astept mai multe detalii despre voi 2.

1 răspuns:
| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Haha, cauta-ti si tu baieti de varsta ta nu profesori laughing