| Adelinaa_9695 a întrebat:

Help! trebuie sa fac o prezentare pentru balul bobocilor. tema balului este inger si demon.[eu sunt demonul]. ajuta'ti'ma sa fac o prezentare sexy si amuzanta. funda+vot! [repede va rogg:*]

1 răspuns:
| Andreeeaa1999 a răspuns:

Prezentare sa nu fie bazata pe ceva plictisitor ceva.cum ai spus uh sezy si amuzant....sa faci un fel de roluri
(k o piesa de teatru sau un joc..si demonitele sa fie fetele si baietii ingerii.dar nu am nicio idee buna sorry daca nu iti place.