| Kittyzzz a întrebat:

HELP URGENT! plec din tara, franta, iar eu as vrea sa iau modemul cu mine de la Orange pentru net, cartela nu are nr, voi plati cost suplimemtar?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca utilizezi o cartela Orange Prepay si calatoresti cu aceasta in strainatate, va fi necesar sa activezi o optiune de internet pentru Roaming. Optiunile de internet, cat si tarifele standard, sunt disponibile aici: https://www.orange.ro/roaming/travel-data-prepay.html

Cu prieteni,
Orange Helper