| MoarteaDisco a întrebat:

Help Va rooog! Dau fundita.
Am nevoie de multe sfaturi!
Sunt un baiat cam timid, bland, nu sunt violent.
Am momente cand incep sa o iau razna sa ma comport urat sa o iau razna cand sunt pe langa anumite fete sau o fata speciala as putea spune sad.
2 fete si-au batut joc de mine cu fata asta e a 3 se foloseau de mine sa le duc la sportu lor etc.

Vreau sa devin un alt baiat mai bun, sa imi pot controla emotile, sa pot trece peste ce a fost si sa merg inainte va rog ajutati-ma crying

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ca sa fii mai dur cu tine trebuie sa cunosti fetele respective in primul rand nu te lansezi asa repede la ele doar multe sunt la misto si nu sunt persoane obisnuite. Asa ca stii ce ai de facut fii mai sever si nu te lasa cu bun simt din prima arata-le ca esti inteligent.