| Mada_4034 a întrebat:

Helppp! Mi-am facut cont pe clopotel.ro, Mi-am activat contul, si acum nu merge sa intru spune Combinatia utilizator / parola este gresita! si mi-am schimbat si parola ca i-am dat la am uitat parola... si tot nu mg ce sa fac! repede funda raspunsu corect.
Va rog mult ajutati-ma repede!
Multumesc!:* Fundaa!

1 răspuns:
| maryuck07 a răspuns:

Am si eu cont p clopotel dar nu mi s-a intamplat niciodata asta. Cred ca ai gresit la nickname ca la parola nu cred. Mai incearca sau daca nu merge fa-ti alt cont si te ajut eu sa treci de nivele! sper ca ti-am fost de ajutor