| ilona99 a întrebat:

Hey,acum 2 luni m-am despartit de fostul meu prieten, Robert.Nu stiu din ce cauza, el s-a despartit de mine si imediat dupa s-a combinat cu o alta fata mai mare decat mine cu 2 ani si apropiata de varsta lui,si pe care el stia ca eu nu o suport. Cearta a inceput din cauza unui fost prieten de-al meu, caruia i-am trimis un mesaj, ca intre prieteni.Eu am plecat la mare cu parintii si unii prieteni mi-au spus ca el s-a combinat cu acea fata, dar fiind combinat si cu mine.Eu l-am sunat si nu mi-a raspuns dar dupa mai multe incercari mi-a raspuns si mi-a zis ca sa raman cu acel fost prieten din cauza caruia a inceput cearta.Eu nu stiam de ce a zis asta si a zis ca are treaba, ca ma suna el mai tarziu, si nu a facut-o.Cand am venit de la mare nu a mai vorbit cu min si chiar m-a jignit.Nu am mai vorbit deloc cu el, decat o singura data cand mi-a spus ca spera sa gasesc pe cineva mai bun decat el.si noi ne intalneam la bunicii nostri.Ieri am fost la bunici si el juca fotbal cu niste prieteni.L-am prins de multe ori ca se uita foarte insistent la mine si imi zambea,iar cand vedea ca ma uit la el intorcea privirea.M-am dus sa ii spun ceva unui baiat si era foarte atent la noi, neprinzand mingea. Oare ii mai place de mine, oare vrea sa ne impacam? (p.s. relatia lui cu acea fata nu a tinut decat 3 saptamani si acum sunt prieteni buni)

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Ce pot spune, urata treaba.Incearca sa il cuceresti,daca e romantic fi romantica cu el,nu poate rezista,eu sunt o persoana romantica, mas topi daca o femeie ar stii ce sa imi spuna cu foc si pasiune, cu sclipire in ochii, daca e romantic si ai nevoie de ajutor, te pot ajuta eu cu unele textehappy

| ilona99 explică (pentru Liviu):

Da,e romantic, bun sfat! Si chiar vreau ajutor cu unele texte. happy multu, dar problema este ca nu stiu cum sa incep sa vorbesc din nou cu el pentru ca momentan nu ne vorbim...

| Liviu a răspuns (pentru ilona99):

Da-mi adresa ta de mess si voi incerca eu sa te ajut

| ilona99 explică (pentru Liviu):

Ok:simy.ilona99@yahoo.com

6 răspunsuri:
| RockLife99 a răspuns:

Orice e posibil in aceasta lume mare... De ce nu il intrebi?

| ilona99 explică (pentru RockLife99):

Pentru ca nu ne vorbim..si daca nu el nu mai simte nimic pentru mine, o sa ma fac de râs...

| ilona99 explică:

Si ne potriveam foarte bine:eram amandoi zodia taur, aveam amandoi ochi albastri, la caracter, etc