| shlerlyn4 a întrebat:

Hey ajutati.ma si pe mine plsslove struck

de curand mi-am bagat internet prin telefon si am 2 optiuni sa folosesc internetul: cu cablu sau prin wifi, inainte imi aparea acolo in bara de start inca o imaginea de aia cum apare la internet(un fel de televizor cu un cablu) si inca o imagine (tot cu televizorul dar aparea un fel de semnal) si daca dadeam acolo cauta wifi si acum nu mai imi apare si imi trebuia sa mearga internetul fara cablu asta.

stie cineva ce se intampla,puppy dog eyes va rog ca am mare nevoielove struck
cum sa fac sa imi apara acea imagine?
fundita(ca am vz ca altfel nu se raspunde):p

1 răspuns:
| Magda267 a răspuns:

Buna! incearca la setari:de la CONTROL PANEL, acolo trebuie sa gasesti un folder cu numele Wireless Network Setup! Bafta! sper ca ti-am fost de folos