| Barbiiiedoll a întrebat:

Hey all
Cum sa imi schimb numele?
Ce nume frumoase stiti?
Pe mine normal ma cheama Bleoju Amalia Malina
As vrea Bleoju Casandra Amalia.
funda pentru cele mai frumoase nume

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu zic ca numele tau e destul de frumos. Tu de fapt ai gasit un nume care iti place dupa cate vad. Apropo de asta, mi-am amintit un banc: Se duce Ion sa isi schimbe numele, si cel de acolo il intreaba: Cum va numiti si ce nume ati ales? - Ma cheama Cacat Ion si am ales sa fie Cacat Gheorghe. laughing

| Kariin a răspuns:

Bleoju Amalia Samira /Marina/Cristina/Iulia

| Barbiiiedoll explică (pentru Kariin):

In nici un caz I don't want to see

| Kariin a răspuns (pentru Barbiiiedoll):

E atunci, soarta. Nu te-am putut ajuta!

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Pai Alexa, Roxana, Deea, Andra, Adda, Antonia!
Sa stii ca cele mai dragute nume dupa mine sunt: Antonia, Alexa si Deea! Acum tu decizi dar sa stii ca nu cred ca parintii tai o sa fie de acord, oricum, iti tin pumnii! Pup! Sarbatori fericite! Funda?

| Barbiiiedoll explică (pentru LoveIsForEverYoung):

Pai mama este deja de acord big grin
Acum trebuie sa ii zic si lui tata..adica aseara m-am gandit la asta.dar era pre obosit si nu mai avea nici un rost sa ii zic
laughing tongue
multu la fel
dar oare Cassandra Amalia cum ar suna thinking