| Dudyy a întrebat:

Hey All. Voi ce ziceti? Crede-ti ca va veni apocalipsa in 21 noiembrie? Eu nu cred, voi ce parere aveti? -scuzati daca am gresit categoria-

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

O să vină cum au venit şi celelalte! Adică...NU!

| CannbalCorpse a răspuns:

Ai scris gresit trebuie sa scrii 21 Decembrie. Eu nu cred in aşa ceva, dacă am asculta ce zic ei, am muri in fiecare an. Sper că te.am putut ajuta.O seară bună!

| BlackRose08 a răspuns:

Eu nu cred. Am mai spus-o de multe ori si o voi mai spune : Nimeni, dar nimeni nu stie cand vine sfarsitul lumii, asta doar Dumnezeu o stie. Sfarsitul poate veni acum, maine, peste 100 de ani, peste 20000 de ani. nimeni nu stie.
Chestiile astea ce apar la TV, sunt doar pentru publicitate si mi se par josnice.

| Ovydiw a răspuns:

Mereu au fost oameni care au scos porcaria asta prin massmedia, in anul 2000 tot asa se zicea ca vine.
Dar daca stai sa te uiti in jurul tau apocalipsa deja a venit, oamenii distrug Pamantul pe care traiesc in fiecare secunda, ne distrugem singuri si apoi spunem ca e de la Dumnezeu dat.
Si sfarsitul omenirii, in fiecare zi mor oameni, in una dintre ele o sa fim noi protagonistii!
Pana atunci merita sa traim viata din plin!

| LolaLollita a răspuns:

Fiecare zi e sfarsitul lumii pentru cei ce morhappy

| designerbugatti2012 a răspuns:

nu in 21 noiembrie ci decembrie! poate fi pozsibil oricand, noi nu stim doar Dumnezeu stie!

| Yasmina2492 a răspuns:

21 noiembrie a trecut deja, decembrie cred ca te referi. Si apocalipsa a venit de atatea ori dupa spusele multor oameni. Niciodata nu poti sti ce se intampla maine sau poimaine, nimeni nu poate spune cu exactitate cand va veni apocalipsa. Asa ca eu zic sa nu-ti faci griji.