| anonim_4396 a întrebat:

Hey,Am 15 ani si cred ca imi cam place de un băiat.E mai mare decat mine si ne cunoastem de putin timp, pot zice ca aveam cat de cat subiecte de conversație. Am impresia ca ii pasa de mine, adica de cele mai multe ori el inițiază conversatia. Oarecum cand vorbeste se apleacă spre mine si ma atinge pe umăr sau pe braț. E primul baiat care imi acorda putina atenție și nu-mi dau seama dacă ii plac.Ce credeti?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cu câți ani e mai mare față de tine?

| Donsavas a răspuns:

Probabil că îl placi întocmai pentru ca esti neexperimentata iar el e si primul care iti acorda atentie. Nu te lasa "vrajita" asa usor...de acum incolo multi baieti iti vor oferi atentie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai grijă cu cine te bagi într-o relație pentru că exista riscul sa fii fu2tă și lăsată. Citește doi pe limba engleza. laughing sau poate o fi vreun proxenet. Eu zic să nu mai pui la suflet dulcegăriile unui papagal care vrea să îți fure numai virginitatea. Înțelegi?

Ești doar o copilă naivă și dacă nu ești atentă va profita de naivitatea ta și apoi tot tu suferi.