| Klara a întrebat:

Hey :*
Am internet pe un modem de la Orange si de cateva zile incoace imi merge numai pe viteza 3G ( adica...cateva ore in sir pe zi merge numai pe 3G). Am impresia ca astia de la orange o sa-mi mareasca viteza. Vi s-a intamplat si voua (daca aveti netul pe Orange )?

2 răspunsuri:
| tim a răspuns:

Am net pe orange deci si eu mai iau teapa.Asa e, la inceput merge bine, apoi treptat tot mai incet ca sa te faca sa mergi la ei si sa solicici o viteza mai mare, contra tarif mai mare, evident. Binenteles, si in oras rareori merge cu 3G+, mai mereu cu 3G la2 sau3linii, iar in afara orasului, doar G sau E, cu care nu-mi merge net-u.

| deea_9735 a răspuns:

Nu nu am si ar trebui sa vorbesti cu operatorul de la care l-ai luat.