| Crazyycoffedrop a întrebat:

Heykiss! Am nevoie de ajutorul >vostrubig grin< La scoala un coleg imi tot zice cutzu schioplaughing[mi-am rupt piciorul si inca incerc sa rezolv problema cu mersullaughingIl cheama Raul ceva muzant nu stiu... Ceva idei?:devil) eu il tot faceam gummy bear dar asta e fainlaughing

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Si eu mi-am rupt picioru, eram luat la misto de toti papagali, pana le-am zis ca le pun picioarele dupa gat (pe ale lor)sa vedem cum merg eilaughing
Si le-am mai zis ca rasu nu doare, dar ajunge.
Se vor potoli cu timpul.
Sau mai spune-le ca ultimu care a ras de tine ca ti-ai rupt picioru laughing nu o duce prea bine acu.

| Crazyycoffedrop explică (pentru Liviu):

Mersi:*laughing Mda...laughing fac ei misto da' le vine randullaughing

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Crazyycoffedrop explică:

Scuze pentru greselipuppy dog eyes