| MadalinaElenna a întrebat:

HeY am nevoie de idei pentru un articol. Despre ce subiect as putea scrie?

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Despre lumea din ziua de azi- ceva in genul "degradarea lumii contemporane"; ai avea multe de analizat aici de la relatii interumane la atitudini personale(faptul ca oamenii nu mai au valori morale, ca se lasa condusi de avere, faima, in loc sa pretuiasca lucrurile simple, etc) Daca nu vrei sa te complici intr-atat, poti sa descrii un loc pe care l-ai vizitat si ti-a placut si sa-l recomanzi si celorlalti(de ex o zona turistica din judetul tau sau nu numai, sa spui de ce ar trebui vizitat, ce poti sa vizitezi in locul respectiv etc) sau sa faci recenzia unui film, a unei carti preferate.

1 răspuns:
| geanny14 a răspuns:

Despre Craciun, Traditii