| Mircik a întrebat:

Hey, am nevoie de niste filme horror cu adolescenti! de dorit cit mai noi si mai interesante! as vrea ceva de genu (Grup de adolescenti merg in undeva in weeksau in vacanta si nu se mai intorc) de dorit sa imi dati ceva diferit de ceea ce pot gasi si eu pe prima pagina de google! Celui ce imi da o lista cu filme mai bune primeste funda! mersi anticipat! Daca aveti si filme comedy cu adolescenti noi (de liceu) ati putea sa imi faceti si o lista cu asa filmewinking inca odata mersitongue

4 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Detention -
asta e singurul pe care il stiubig grin Este cu niste adolescenti prinsi intr-o scoala, e fainbig grin

| Mircik explică (pentru Awndre):

Ce an e? sau chiar daca poti pai da-mi un linktongue

| Awndre a răspuns (pentru Mircik):

2011. Cauta pe net, detention online subtitrat ca pe mine nu ma lasa site-ul.

| Mircik explică (pentru Awndre):

M-am uitat deja! da e najpa!