| rabbit a întrebat:

Hey happy am nevoie de o idee pentru cadou de Valentine`s day... nu prea stiu ce sa ii cumpar prietenului meu.As vrea ceva care sa nu fie nici prea costisitor si sa fie cat de cat original sau mai interesant big grin sper ca ma puteti ajuta. fundita celei mai bune ideibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| HallyKity a răspuns:

Fai o pernta personalizata cu poza voastra
o sa ii placa si atuci cand o sa doarma si o sa tina perna in brate o sa se gandeasca la tine.
sigur ai si u un magazin de genu asta in orsul tau intereseaza-te si afla
mi asta mi se pare un cadou super parfumurile se duc biluteriile se rup dar aia o sa ii ramana pentru totdeuna.
sau daca nu vrei poti sa ii cumperi obratara de argint sau un medalion pentru lantisor cu litera numelui tau...etc
sper ca ti-am fos de folos. funditahappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, Pai eu cred ca o sa gasesti ceva interesant in bamboo. Sau poti sa ii iei O diploma acoperita cu ceara pe care sa scrie ---Diploma pentru cel mai bun iubit ( sau ceva de genu ) Daca nu gasesti asemenea diplome ( fa-i tu una si trage-o la xerox si plastifiaz-o ) si pe langa asta poti sa ii mai iei un parfum ai am vazut prin mall cred ca tot in bam boo erau niste lumanari cu un suport super frumos pe care scria cate ceva ( tot felul de shestii si poti gasi si despre iubiti ) Observa si tu ce poarta el mai mult sau ce ii lipseste la stilul lui si i-ai acel lucru! Poti sa ii iei un accesoriu cu initialele voastre, nu stiu sigur ce sa zic pentru ca eu nu il cunosc si nu stiu ce fel de stil are happy Sper sa te ajute! Succes! happy