| SandyMoro a întrebat:

Hey...am nevoie de un mic sfat!
De curând m.am inscris ca reprezentant Oriflame, iar prietena mea cea mai buna (colega mea de banca) vrea neaparat sa se inscrie si ea. Daca se inscrie si ea, nu voi mai avea la fel de multe comenzi ca inainte si voi avea de pierdut, cum o pot convinge sa nu se inscrie?

3 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Bună, sunt consultant Oriflame din 2011. Te pot ajuta eu. Vă puteți înscrie amândouă, fără ca tu să ai de pierdut. Dar înainte trebuie să îți explic mai pe larg, cum poți beneficia tu din înscrierea ei. Te rog sa mă contactezi în privat sau pe pagina de FB https://www.facebook.com/Oriflame-Iuhasz-Gerlinde-932528140159246/

| anonimaalee29 a răspuns:

Spune-i ca o poti ajuta tu cu produsele pe care le doreste..si daca exista oferte numai pentru reprezentanti ofera-i si ei, adica fa-o intr-un fel sau altul sa se simta ca si cum ar fi si ea reprezentant. Si spune-i ca este destul de stresant si obositor sa fii reprezentant.Trebuie sa aduni comenzile, sa le trimiti, sa strangi banii, iar poate cineva nu mai doreste produsele si tu nu ai destui bani sa platesti si produsele acelei persoane.Doar spune-i chestii care ar face-o sa nu si doreasca sa fie.si ajut-o tu
Sper ca te-am ajutat, succes!

| SandyMoro explică (pentru anonimaalee29):

Mulţumesc, am sa încerc!