| Ladylady_Dee_1998 a întrebat:

Hey...am nevoie urgent de pareri, va rog!
Intre cibernetica si relatii economice internationale(ambele de la ASE),care credeti ca e mai ok,mai de viitor, o rata de angajare mai mare dupa ce termin facultatea? Pareri sincere si subiective, chiar am nevoie de asta happy

Răspuns Câştigător
| LumyBlumy a răspuns:

Cibernetica-se castiga foarte, foarte multi bani! Succes

Apropo...Nici Relatii Economice Internationale nu e un profil de neglijat...Dar e foarte mult de invatat si trebuie sa urmezi o gramada de proceduri ca sa iesi la meserie

| Ladylady_Dee_1998 explică (pentru LumyBlumy):

Multumesc! happy problema mea e ca, nu vrea sa stau sa invat o gramada de carti pe de rost, am terminat profil real, mereu am preferat schemele si cifrele, si nu e vorba doar de bani, ma intereseaza si sa lucrez undeva in domeniu dupa ce termin.

| LumyBlumy a răspuns (pentru Ladylady_Dee_1998):

Deci cbernetica este de preferat pentru tine.Asa ca, succes mai departe

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Cibernetica cred că e mult de-asupra! Succes.