| SoMesAy a întrebat:

Hey! am o intrebare... Daca ai dat probele acele de aptitudini pentru profil pedagogic(desen, muzica, sport si dictie) si esti admis, cei de la liceu respectiv iti dau o fisa pe care o duci la scoala la dosarul pentru liceu. Dupa ce dai evaluarea nationala ce mai faci? mai trebuie sa duci vreo fisa sau altceva la liceu? adica nu inteleg.sad. va rog spuneti-mi cei care stiu...dau FUNDAhappy

2 răspunsuri:
| Sofia12 a răspuns:

Buna! Dupa ce dai examenul si sunt afisate rezultatele dupa vreo saptamana la liceul respectiv va fi afisata lista cu cei care au intrat...dar trebuie sa ai medie mare sa fi printre primi 30 ca sa intri, pentru ca chiar daca ai fost admis poti cadea daca sunt peste 30 de locuri. Daca te afli printre cei 30 trebuie sa te interesezi la secretariat ce fel de acte sa duci. Iti vor explica exact ce trebuie sa faci. happy Bye

| SoMesAy explică (pentru Sofia12):

Multumesc de raspuns...app am intrat