| amymiamy a întrebat:

Hey.am o intrebare : daca vreau sa imi fac un tatuaj, si nu am 18 ani e nevoie de acordul parintilor? daca nu.stiti undeva prin bucuresti unde imi pot face un tatuaj si pretul? fundita:*

Răspuns Câştigător
| anaMARIA a răspuns:

Nu iti face tatuaj. straight face stiu ca probabil acum iti doresti enorm de mult unul dar crede-ma ca dupa ce il faci te saturi imediat de el.asa am patit si eu... m-am grabit sa imi fac tatuaj pentru ca imi doream extreeeeeem de mult unul... iar dupa maxim 2 saptamani deja ma plictisisem de el.Si crede-ma ca acum regret pentru ca voi ramane toata viata cu el. Si chiar daca il scot, din cate am auzit, in 1 rand este mult mai dureros sa ti-l scoti decat atunci cand il bate + ca oricum ramane cicatrice in forma tatuajului care l-ai avut, deci oricum, nu poti spune ca scapi de el.Eu iti spun sincer sa te gandesti mai bine la ceea ce ai de gand sa faci. Si oricum, daca vrei neaparat un tatuaj, macar fa-ti unul micut, care sa nu fie prea usor de observat, ceva mai discret.Ca sa nu regreti asa rau dupa happy

5 răspunsuri:
| OvidiuDanzka a răspuns:

Nu fi fraiera happy serios iti spun! am vrut sa imi fac vreo 2 ani la rand tatuaj, adica tot ma gandeam ca imi fac etc, pana la urma am lasat`o balta si acum chiar imi pare bine... gandeste-te ca nu mai scapi de el o viata straight face poate acum asta iti doresti, dar mai incolo nu se stie daca nu iti va parea rau happy

| Narcis2007 a răspuns:

Nu-ti face...

| MsdfdsSeArde a răspuns:

Http://www.tattoostyle.ro/
aici ...cica e in bucuresti si mi se pare ca ai nevoie de acordul parintilor daca nu ai 18 ani iar pretul mi se pare ca il gasesti pe site

Sper ca te'am ajutat.By3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti faci ceva sa te reprezinte sa insemne ceva pentru tine acel tatuaj nu te va plictisi nici odata... iar daca te hotarasti sa-ti faci unu poti suna la unul din nr : 0760932596, 0725375665 sau ne poti vizita pe www.yanny-tattoos.ro

| LowLowLowLow a răspuns:

Eu sincer am 2 note muzicale pe gat waiting si nu m-am plictisit de ele happy din pc meu de vedere fa-ti ceva ce te reprezinta si ca sa nu regreti pretul este in jur de cat este de mare happy 5 lei pe cm parca thinking si da ai nev de accord happy