| VanillaChocolatte a întrebat:

Hey.am o intrebare.pe cat este ziua voastra de nastere?:X...cine este nascut in aceeasi zi cu mine primeste FUNDA:X

Răspuns Câştigător
| Nadytza a răspuns:

Aha deci esti pe 2 noiembrie?smug:*

15 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

17 mai laughing. Cam imposibil sa avem aceeasi data de nastere thinking rolling on the floor)

| Yukidaruma a răspuns:

Eu is pe 1 mai happy

| Fllorentina a răspuns:

6 noiembrie

| CoquineNoire a răspuns:

Trebuia sa te nasti pe 31 februarie, asa...nu mai existai.

| MyFirstLove a răspuns:

18 Septembrie love struck

| medgirl a răspuns:

Eu sunt nascuta pe data de 04 august!

| Adryan657 a răspuns:

4 iuliesmugsmug

| Biiiib a răspuns:

3 iulie yawn.

| Negative a răspuns:

Eu ma nasc tot anulrolling on the floorDu-te-n spre frateto...n-ai ce face?laughing

| Nadytza a răspuns:

3 noiembrie happy

| VanillaChocolatte explică:

Inna.cam asa...

| VanillaChocolatte explică:

Naditza,scade o zi...tongue

| alexandra8888 a răspuns:

Pe 7 august! tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey.am o intrebare.de ce pui intrebari irelevante, care nu te ajuta cu nimic?:X... daca imi raspunzi primesti funda in CAP:X

| xAlle a răspuns:

Sincer,nu cred ca ai nevoie de mare ajutor in aceasta problema.Cand vei avea nevoie de un adevarat ''ajutor'', atunci sa scrii intrebari care chiar merita funda.
Numai bine.