| FataFaraSentimente a întrebat:

Hey, am o intrebare pentru baieti, ce ar trebui sa faca o fata ca sa va cucereasca? sau cum e fata visurilor voastre? P. S. intreb din curiozitate, si vreau niste raspunsuri serioase si fara stupiditate. Ofer Fundita!

3 răspunsuri:
| Bad2Fast a răspuns:

1 - Ai citit bine! Atractiva, NU FRUMOASA. Atractia este foarte subiectiva. Ai putea sa crezi foarte bine ca nici nu stii ce considera un barbat ca fiind atractiv. Si da, exista o diferenta mare intre a fi frumoasa si a fi atractiva. 2 -Barbatii au nevoie, in general, de o femeie pentru care sa se straduiasca din greu sa o castige. Se pare ca au adanc inradacinata ideea ca lucrurile bune si frumoase nu se obtin niciodata usor. Si atunci, trebuie sa ii dai de lucru... Odata ce te-a castigat, se intampla minuni pentru increderea in sine si egoul masculin.Totodata trebuie sa fii demna de respect, pentru ca el sa-si poata permite sa dezvolte sentimente serioase pentru tine. Oricat de neglijenti ar putea parea barbatii, nu se joaca niciodata cand vine vorba de investiile serioase. 3- Barbatilor le plac femeile inteligente. Destul de inteligente pentru a fi bune la tot ceea ce fac. Femeia ideala ar trebui sa fie responsabila in ceea ce ii priveste munca si practica. Astfel, il ajuti sa-si schiteze in cap imaginea unei gospodine si mame responsabile. De asemenea, ar trebui sa il poti tine agatat intr-o conversatie care il intereseaza. Ar trebui sa fii luminoasa si fermecatoare. Si sa ii dai impresia clara ca nu se poate juca cu tine.

| raluk27 a răspuns (pentru Bad2Fast):

Am o nelamurire la pct. 2. Cum se explica faptul ca in ziua de azi barbatii nu mai sunt la fel de stimulati de o femeie reticenta la avansurile lor? Pe principiul "Vrei bine, nu vrei tot bine. Pai ce? O sa stau sa ma rog de tine..Mai gasesc 100 de fete"

| Bad2Fast a răspuns (pentru raluk27):

Uny barbaty nu toty doar cey adevaraty nu toty incompetenty sper ca am fost de ajutor bafta