| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am o intrebare pentru baieti, dar nu ma supar daca raspund si fetelehappy...cand ii dati haina unei fete? cand va place de ea? sau ati oferi oricarei fete haina voastra daca ii e frig? va intreb fiindca intr-o seara imi era frig, iar un baiat a vrut sa mi-o dea..si nu stiu ce sa cred. vreau sa aflu parerea voastrabig grin
Dau funda:*tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e un baiat educat, ofera haina oricarei fete, nu conteaza daca o place sau nu.
Dar, de obicei, baietii ofera haina unei fete pe care o plac, sau cel putin, le este simpaticabig grin.

4 răspunsuri:
| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Multi baieti ofera din politete haina unei fete care ii este frig. Nu trebuie neaparat sa aiba sentimente fata de tine.
Te pup kiss

| m97 a răspuns:

Cred ca te place. Adica nu cred ca un baiat ii da oricarei fete haina lui. Asta e parerea mea.

| trusk a răspuns:

Daca e un baiat serios, ar trebui sa i-o ofere oricarei fete.

| IasminaMaria a răspuns:

Un baiat ar trebui sa fie oricand sa fie politicos cu o fata, chiar daca o place sau nu.