| MeGeorGiAnna a întrebat:

Hey am o intrebare pentru toata lumea.Am observat ca in "lumea asta mare" sunt formate niste "tabere" fani justin bieber si fani anti-justin bieber ...intrebare pentru fani : a)ce va place la justin? b) cum ati aflat de justin bieber? intrebare pentru fanii anti-JustinBieber : 1.de ce nu va place de justin? 2. ce v-a facut sa aveti o parere asa de proasta despre justin? 3. cum ati aflat de justin?

4 răspunsuri:
| DonGiovanni a răspuns:

1.freza de gay ma enerveaza..., si are prea multi fani, nu stiu cu ce atrage fanele ...bine ca le atrage decat pe alea pana in 11 aniwinking. De justin am aflat pe youtube si la urma a venit de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stupid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi : 1)Cântă frumos love struck
2)Youtube, și îl știu de dinainte de a fi faimos happy
Și pentru cei care îl urăsc :În primul rând sunteți geloși pe succesul băiatului oh go on apoi din cauză că nu veți putea fi niciodată așa de faimoși și iubiți de fete ca el oh go on și nu are numai fane de 11 ani straight face app de freză raised eyebrows freza aia atrage fetele deci oh go on nu mai spera să ajungi ca el :p și dacă nu-ți place nu asculta și nu viziona nimic din ceea ce ține de persoana lui.Gelozia! Și unii nu ascultă doar pentru că visează la el rolling eyes laughing Idei preconcepute oh go on
P. S. Am 17 ani :p

| alexu_1475 a răspuns:

1) Canta super frumos.arata bine si am aflat de el la scoala.niste colege aveau niste postere cu el si erau inebunite.am fost curioasa si am cautat pe youtube melodiile lui, poze etc.si orq cei care sunt anti J. B sunt gelosi pe succesul si talentul luihappy