| MariaAna18291 a întrebat:

Hey! Am o pagina cu catei facuta chiar azi. Imi puteti spune niste semnaturi originale si cum sa fac like-uri si fani? Mersi!
Coroana!
Link pagina ( poate ma ajutati cu un like ) : https://www.facebook.com/Catelusi-Draguti-93413752996661 3/?fref=ts

1 răspuns:
| laviniapopescuu a răspuns:

Semnaturi: Roar, Puisor, kitty, Pufulete, miaw etc. la care poti adauga si o inimiora sau asa ceva.
Pt. a face mai multe like-uri fa s4s cu alte pagini, invita prieteni sa dea like, fa publicitate pe alte pagini care sunt ale tale.