| exatlonromania a întrebat:

Hey am o problema cu care ma comfrunt de vreo 2 luni de cand am facut 20 de ani,visez ca imbatranesc si mor si nu pot sa dorm cand visez asta, chiar daca mie somn prefer sa nu mai dorm ca sa nu mai visez asta de frica

Răspuns Câştigător
| DumitruS a răspuns:

Mergi la un psiholog sau incearca niste pastile. Visele sunt rezultatul subconstientului si e posibil sa fie o teama acolo care te face sa visezi asta.

Iti recomand pentru somn BienDormirForte cu melatonina. Poti lua fara reteta de la orice farmacie si adormi cam intr-o ora dupa ce iei pastila.

2 răspunsuri:
| Denis_Bejan_1997 a răspuns:

Roagate la dumnezeu

| xRoocked a răspuns (pentru Denis_Bejan_1997):

laughing Dumnezeu nu are treaba cu asta