| trocki1238238409238409 a întrebat:

Hey. Am o problema cu laptop ul. Uneori cand vreau sa il opresc sau sa ii dau restart, se incarca la infinit. Singura solutie e sa il opresc de la buton. Tin sa mentionez ca atunci cand nu se opreste, lipsesc si anumite chestii de pe laptop, cum ar fi butonul de oprire/pornire windows. Ce probleme are? Si e indicat sa il tot opresc de la buton?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"e indicat sa il tot opresc de la buton?"

computerul nu are nimic din asta, eventual aplicațiile nesalvate. Totuși poate faci o reinstalare, ceva nu e ok la tine

| Andreeush a răspuns:

Reinstalează windows-ul.