| Owl3Tz a întrebat:

Hey, am o problema mai mare -.-.
Acum 2 sapt. mi-am cumpart o pereche de castii de pc fara microfon, ele mergeau perfect pana cand acum 2-3 zile am aprins pc-ul sa ma joc si laptop-ul sa ascult muzica si sa stau pe facebook/mess/etc... mergea bine...
A doua zi, cand am aprins laptop/pc se auzea doar casca dreapta, stiam ca e de la mufa Jack asa ca am miscat de ea din port-ul unde era bagata, se auzea cand miscam de ea, dar acum misc dar se aude un bazait or cea stanga/dreapta nici intr-un caz ambele,tin sa precizez ca le-am miscat doar un pic.
Ma ajuta cineva? Dau funda p.s mai au inca gatantie daca ajuta la ceva? Sa nu vad comm-uri cu intra in setari sa fie la Balance toate, nu, n-are nici o legatura.

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Se intampla la castile ieftine. ia-ti altele sau du-le pe astea la garantie!

| Owl3Tz explică (pentru grab):

Casti ieftine -.-? Am dat 99.99 lei pe ele...

| grab a răspuns (pentru Owl3Tz):

Atunci trebuiesc doar duse inapoi la garantie.
nu ai auzit si de Mercedes care ia foc singur in parcare? tongue