| inflicted a întrebat:

Hey, am postat un video un fel de daily vlog in engleza si e doar cu mici momente din viata mea. Am shoturi destul de faine dintr-o mica calatorie si librarii si a iesit super si informational despre multe locuri.
Chestia e ca nu trece de 15, 000 de vizualizari si nu stiu cum sa cresc canalul. Am observat ca am mereu acelasi numar de vizualizari oriunde as promova video-ul.
Si foarte multe vizualizari mi le fac prietenii din America, eu vreau sa imi cresc o comunitate mai mare cu oameni cu aceleasi pasiuni ca si mine.
Am vazut video-uri mai prost filmate mult mai populare...
Deci cum sa promovez video-ul?

La Youtube exista ca la Facebook reclame platite?

1 răspuns:
| Stef98 a răspuns:

Salut,
Lasa mi un link catre canal aici sau in privat pentru a putea vedea unde ar fi problema.